Group 1 Adam Timmis bt Gerardo Paez 6-2, 6-2 (June 20) Alex Bruce bt Gerardo 6-2, 6-0 (Monday
18) Jessica Taylor bt Adam Timmis 6-4, 6-7 (7.2), 6-2 (Monday 18) Alex Bruce bt Jessica Taylor 6-2, 6-1 (June 6) Alex
Bruce bt Adam Timmis 6-1, 6-2 (end of May) Group 2 John Stockdale bt Philip Messent 6-2,
5-7, 6-3 (July 14) Victoria Kilburn bt Yvonne Covell 6-0, 6-1 (July 9) Ashwin bt Yvonne 6-1, 6-0 (July 8) Ashwin
bt Ian Smith 6-2, 6-1 (June 28) Victoria Kilburn bt John Stockdale 6-7, 6-0, 6-2 (July 15) Ian Smith bt Victoria Kilburn
0-6, 6-4, 6-3 (June 28) Ashwin bt Dan 6-1, 6-2 (June 23) Ian Smith bt Philip Messent, 6-2, 6-0 (June 7) Philip Messent
bt Yvonne Covell 6-4, 6-2 (June 2) Ashwin Khurana bt John Stockdale, 7-6, 6-0 (June 2) Ian Smith bt Yvonne Covell, 6-0,
6-0 Ian Smith beat Dan Oakey, 6-4, 7-5 (May 30) Victoria Kilburn bt Philip Messent, 6-4, 6-0 (May 30) Ashwin Khurana
bt Philip Messent, 2-6, 7-5, 6-2 (May 23) Dan Oakey bt Yvonne Covell, 6-2, 6-4 (May 25) Ashwin Khurana bt Victoria Kilburn,
2-6, 7-5, 6-2 (21 May) Philip Messent bt Dan Oakey, 7-5, 6-1 (20 May) Group 3 Kevin Smith
bt Rob Gardner 6-0, 6-3 (July 15) Mark Jones bt Paul Smith 6-2, 6-2 (July 6) Paul Smith bt Rob Gardner 6-2, 4-6, 6-1
Caroline Cheese bt Paul Smith, 6-3, 6-3 Mark Jones bt Caroline Cheese 6-7, 6-3, 6-2 (July 1) Mark Jones bt Kevin
Broadbent 6-1, 6-2 (June 28) Rob Gardner bt Jeremy Wilson 7-6, 6 -0, 6 -3 Kevin Smith bt Kevin Broadbent, 6-1, 6-1 (June
21) Mark Jones bt Kevin Smith 0-6, 6-1, 6-3 Kevin Smith bt Caroline Cheese, 6-1, 6-1 Rob Gardner bt Kevin Broadbent
6-3, 6-2 (June 3) Caroline Cheese bt Kevin Broadbent 6-3, 6-4 (May 21) Caroline Cheese bt Rob Gardner 6-2, 6-0 (May
22) Mark Jones bt Rob Gardner 6-4, 6-2 (May 20)
Group 4 Sarah Gatley bt Sean Boyle 6-0, 6-0 (July 12) Elizabeth Normand bt Sean Boyle, 6-0, 6-0
(July 9) Nigel Billen bt Sean Boyle, 6-0, 6-0 (July 4) Richard Oakley bt Elizabeth Normand 6-2, 6-3 (June 19) Jonathan
Calver bt Nigel Billen 6-4, 6-1 (June 11) Jonathan Calver bt Elizabeth Normand, 6-3, 6-3 (June 9) Nigel Billen
bt Richard Oakley, 7-5, 1-6, 6-3 (June 6) Nigel Billen bt Sarah Gatley 6-0, 6-3 (June 2) Sarah Gatley bt Elizabeth Normand
6-2, 6-0 (May 26) Nigel Billen bt Elizabeth Normand, 6-3, 2-6, 6-4 (May 30) Jonathan Calver bt Sean Boyle 6-1, 6-1 (May
20) Jonathan Calver bt Sarah Gatley 6-4, 6-2 (May 17) Jonathan Calver bt Richard Oakley, 2-6, 6-1, 6-3 (May 7)
Group 5 Jasper Buxton bt Laurie Ellingham 6-2, 6-3 (July 13) Nick Angel bt Bridget Pedgrift 6-4,
6-2 (July 15) Nick Angel bt Paul Watson 6-2, 6-4 (July 14) Jasper Buxton bt Paul Watson 6-0, 6-2 (July 11) Jill McLaughlin
bt Nick Angel 7-5, 7-6 (July 6) Jasper Buxton bt Tanya Warren 6-1 6-0 (July 1) Jasper Buxton bt Bridget Pedgrift 6-2,
6-0 (end June) Laurie Ellingham bt Jill McLaughlin 6-2, 6-2 (July 1) Jill McLaughlin bt Bridget 6-4, 4-6, 6-3 (July
1) Jill McLaughlin bt Paul Watson 6-3, 6-3 (June 18) Laurie Ellingham bt Tanya Warren 6-0, 6-2 Jasper Buxton bt Jill
McLaughlin 6-1, 6-0 (June 3) Paul Watson bt Bridget Pedgrift 6-3, 6-3 (May 22) Laurie Ellingham bt Nick Angel 6-3, 6-2
(22 May) Jasper Buxton bt Nick Angel, 6-2, 6-1 (20 May) Laurie Ellingham bt Bridget Pedgrift, 6-3, 6-1 (16 May) Laurie
Ellingham bt Paul Watson, 6-1, 6-3 (7 May) Group 6 Tamara Ingram v Tory Putnam 6-2,
4-1 Jane Fletcher v Tory Putnam 6-2, 3-4 Tory Putnam v Francesca Grey 1-6, 4-3 Tamara Ingram bt Francesca Grey
6-2, 6-2 (July 13) Tory Putnam bt Sarah Annetts 6-3, 6-1 (July 4) Charles Thomson bt Sarah Annetts 6-1 6-1 (June 29) Charles
Thomson bt Francesca Grey 6-4, 6-0 Charles Thomson bt Tory, 6-2, 6-0 (Monday 18) Charles Thomson bt Jane Fletcher 6-0,
6-1 (Sunday 17) Charles Thomson bt Jens Hills 7-5, 6:3 (June 14) Charles Thomson bt Tam Ingram 6-0, 6-0 (May 19) Jens
Hills bt Tam Ingram 6-1, 6-4 (June 3) Jens Hills bt Francesca Grey 6-0, 6-2 (June 1) Jens Hills bt Sarah Annetts 6-2,
6-1 (May 14) Jens Hills bt Tory Putnam 6-0, 6-1 May 9) Jane Fletcher bt Jens Hills 3-6, 7-5, 7-6 (April
29) Group 7 Susannah bt Brian Sher 6-4, 7-5 Paul Murray bt Jen Krautz, 6-3, 4-6, 6-2
(June 3) Susannah bt Kate Messenger 6-4, 6-2 Susannah Oxley bt Paul Murray 6-3, 6-1 (May 22) Kate Messenger bt Paul
Murray, 6-0, 6-0 (May 21) Group 8 Sharon bt Fiona 6-3, 6-4 (July 7) Marco Fugazzola bt
Sharon Foye 6-4, 6-0 Camilla Wilkinson bt Sharon Foye 2-6, 6-3, 6-1 (July 8) Fiona Dias bt Camilla Wilkinson 6-7, 6-4,
6-2 (July 4) Fiona Dias bt Frances Lynch 4-6, 6-4, 6-0 (June 18) Marco Fugazzola bt Fiona Dias 6-0, 6-0 (May 31) Jonathan
Cooper bt Camilla Wilkinson 6-1, 6-0 (June 2) Jonathan Cooper bt Fiona Dias, 6-1, 6-1 (May 24) Marco Fugazzola bt Jonathan
Cooper, 6-3, 6-1 (May 19) Marco Fugazzola bt Camilla Wilkinson 6-1, 6-0 (May 6)
|